Piotrków Trybunalski, ul. Rzemieślnicza 26a
Umów się na wizytę: +48 696 828 084
header
Znajdź nas na:

Paszporty dla zwierząt

Nasz doktor lek. Wet. Michał Skrzek ma uprawnienia do wystawiania paszportów dla zwierząt domowych. To dokumenty, które pozwalają na legalne przekraczanie granicy. Na ich wyrobienie decydują się hodowcy, którzy sprzedają młode zwierzęta klientom zagranicznym, a także osoby planujące podróże ze swoimi pociechami. Paszporty dla zwierząt przyjmują postać książeczki z najważniejszymi informacjami o zwierzęciu. To takie dane, jak:

  • imię i nazwisko opiekuna,
  • dane kontaktowe opiekuna,
  • numer chipa wszczepionego w ramach chipowania zwierząt,
  • podstawowe informacje o zwierzęciu – rasa, umaszczenie, data urodzenia,
  • stan zdrowia zwierzęcia – w paszporcie umieszcza się m.in. informacje o wykonanych szczepieniach obowiązkowych, bez których nie jest możliwe podróżowanie pomiędzy państwami.

Wystawiamy paszporty zwierząt od ręki. Z naszych usług korzystają właściciele psów i kotów z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. Na wyrobienie paszportu warto zdecydować się nawet w sytuacji, gdy w najbliższym czasie nie planujesz zagranicznych podróży. Taki dokument może bowiem przydać się w przyszłości podczas spontanicznych wycieczek. Pozwala on również na szybkie udowodnienie, że zwierzę ma ważne szczepienia obowiązkowe – w paszporcie co roku wstawia się pieczątki oraz wkleja specjalne naklejki poświadczające szczepienie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W razie pytań służymy pomocą.