Piotrków Trybunalski, ul. Rzemieślnicza 26a
Umów się na wizytę: +48 696 828 084
header
Znajdź nas na:

Nasz zespół

ZBIGNIEW SKRZEK

dr n. wet. Zbigniew Skrzek

Właściciel przychodni ZET-WET, szef wszystkich szefów 🙂 Absolwent wydziału Medycyny
Weterynaryjnej na SSGW w Warszawie, specjalista chorób drobiu i ptaków ozdobnych; specjalista chorób przeżuwaczy. W naszej przychodni zajmuje się leczeniem zwierząt gospodarskich oraz drobiu. Prywatnie pasjonat kynologii łowieckiej oraz sędzia pracy psów myśliwskich. Dumny dziadek trójki wnuków.

MICHAL SKRZEK

lek. wet. Michał Skrzek

Właściciel przychodni ZET-WET. Wydział Medycyny Weterynaryjnej ukończył na SGGW w
Warszawie; specjalista radiologii weterynaryjnej, specjalista chorób psów i kotów. W przychodni zajmuje się interną psów i kotów. Jego weterynaryjnym konikiem jest radiologia weterynaryjna. Posiada uprawnienia nadane przez ZkwP do oceny układu chrzęstno-kostnego. Prywatnie szczęśliwy tata Jasia i Tosi; hodowca psów ras myśliwskich. Właściciel wyżła niemieckiego krótkowłosego Centy oraz gończego polskiego Birmy.

Kasia Baranowska Skrzek

lek. wet. Katarzyna Baranowska- Skrzek

Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach na UP w Poznaniu. W naszej
przychodni zajmuje się przypadkami internistycznymi. Jej ulubioną dziedziną weterynarii jest rozród oraz neonatologia psów i kotów – swoje kwalifikacje z tej i innych dziedzin podnosi regularnie uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach. Prywatnie mama Jasia i Tosi; hodowca psów. Właścicielka mieszańca Moona, buldoga francuskiego Bezy oraz wyżła włoskiego krótkowłosego Latiny.

KASIA LEŚNIEWSKA

lek. wet. Katarzyna Leśniewska

Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie. W naszej przychodni zajmuje się leczeniem chorób wewnętrznych psów i kotów. Prywatnie właścicielka psów Coci, Fretki oraz stadka kotów. Wolny czas spędza aktywnie na rowerowych przejażdżkach.

WOJCIECH KUPIŃSKI

lek. wet. Wojciech Kupiński

Absolwent wydziału Medycyny Weterynaryjnej na UWM w Olsztynie; specjalista chorób trzody
chlewnej. W naszej przychodni zajmuję się interną psów i kotów oraz leczeniem zwierząt gospodarskich. Najczęściej pracuje „w terenie”. Prywatnie tata małego Jasia i właściciel psa Kazika.

Heart Paw

Współczucie i empatia dla najmniejszych zwierząt
to jedna z najszlachetniejszych cnót,
jakie człowiek może otrzymać w prezencie.

– Karol Darwin